Netnummers Verenigde Staten, Canada en overige NANP-landen

Het Noord-Amerikaanse Nummer Plan bevat 20 landen en verschillende overzeese gebiedsdelen van de VS: Alle NANP-landen hebben dezelfde netnummerreeks: 1 netnummer en een 7-cijferig lokaal nummer. Staten van de VS, provincies van Canada en de territoria van de VS maken deel uit van het nummerplan voor Noord-Amerika.

Elk NANP-land heeft een uniek 3-cijferig netnummer dat bekend staat als NPA (Numbering Plan Area Code); Je hoeft niet het voorvoegsel 011 te kiezen wanneer je belt tussen deze 20 NANP-landen. In het overzicht hieronder vind je alle netnummers binnen:

  • Verenigde Staten: 50 staten.
  • Canada : 10 provincies en 3 territoria.
  • Overige NANP-landen.
  • usa

    Verenigde Staten: 50 staten - Alle netnummers

    Voer de staat in waarvan u het netnummer wilt weten. Of voer een netnummer in om de staat te achterhalen.

    Staat Netnummer
    Alabama 205251256334938
    Alaska 907
    Arizona 480520602623928
    Arkansas 479501870
    California 209213310323408415424442510530559562619626650657661707714747760805818831858909916925949951
    Colorado 303719720970
    Connecticut 203475860
    Delaware 302
    Florida 239305321352386407561727754772786813850863904941954
    Georgia 229404470478678706762770912
    Idaho 208
    Hawaii 808
    Illinois 217224309312331618630708773779815847872
    Indiana 219260317574765812
    Iowa 319515563641712
    Kansas 316620785913
    Kentucky 270502606859
    Louisiana 225318337504985
    Maine 207
    Maryland 240301410443
    Mississippi 228601662769
    Missouri 314417573636660816
    Massachusetts 339351413508617774781857978
    Montana 406
    Nebraska 308402
    Nevada 702775
    New Hampshire 603
    New Jersey 201609732848856862908973
    Minnesota 218320507612651763952
    Michigan 231248269313517586616734810906947989
    New Mexico 505
    North Dakota 701
    Oklahoma 405539580918
    North Carolina 252336704828910919980
    Ohio 216234330419440513567614740937
    Rhode Island 401
    New York 212315347516518585607631646716718845914917929
    South Carolina 803843864
    South Dakota 605
    Tennessee 423615731865901931
    Texas 210214254281325361409430432469512682713806817830832903915936940956972979
    Utah 385435801
    Vermont 802
    Virginia 276434540571703757804
    Pennsylvania 215267412484570610717724814
    Washington 206253360425509564
    West Virginia 304681
    Wyoming 307
    Wisconsin 262414534608715920
    Oregon 503541971
    Washington, DC 202
    canda

    Canada Netnummers: Alle 10 provincies en 3 territoria

    Voer de staat in waarvan u het netnummer wilt weten. Of voer een netnummer in om de staat te achterhalen.

    Staat Netnummer
    Alberta 403587780
    British Columbia 250604778
    Manitoba 204
    Nova Scotia 902
    New Brunswick 506
    Nunavut 867
    Ontario 226289416519613647705807905
    Prince Edward Island 902
    Quebec 418438450514819
    Northwest Territories 867
    Saskatchewan 306
    Yukon 867
    Newfoundland and Labrador 709

    Netnummers overige NANP-landen

    Voer de staat in waarvan u het netnummer wilt weten. Of voer een netnummer in om de staat te achterhalen.

    Staat Netnummer
    American Samoa 684
    Bahamas 242
    Barbados 246
    Bermuda 441
    Anguilla 264
    Antigua and Barbuda 268
    British Virgin Islands 284
    Cayman Islands 345
    Dominican Republic 809829849
    Dominica 767
    Guam 671
    Grenada 473
    Jamaica 876
    Montserrat 664
    Northern Mariana Islands 670
    St Kitts and Nevis 869
    Puerto Rico 787939
    Saint Lucia 758
    St Vincent and Grenadines 784
    Trinidad and Tobago 868
    Turks and Caicos Islands 649
    US Virgin Islands 340
    Sint Maarten 721